Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Симић донео Звезди предност

08.12.2018. 18.27
2 0

Лидер шампиона Црвена Звезда игра против Напретка на стадиону "Рајко Митић" први меч 20. кола Суперлиге Србије. Кретање резултата пратите на нашем порталу.

19.20 - Још једном Павков у прилици, његов шут одлази поред гола. Притисак црвено-белих у овом периоду меча.

19.18 - Сјајна прилика за Звезду којој је мало фалило да дуплира предност, Павков шутира главом али лопта погађа стативу...

19.14 - ГОООЛ! Црвено-бели воде против Напретка са 1:0. Вељко Симић је шутирао у 13. минуту са око 20 метара а голман Перовић није баш најспретније реаговао. Претходно је Ндиаје морао да напусти терен због повреде.

19.01 - Почео је дуел на стадиону "Рајко Митић", црвено-бели први су кренули са центра.

18.53 - Не тако сјајни услови за игру у Београду, меч ће се играти по хладном и кишовитом времену. Главни судија меча биће Александар Васић.

Црвена звезда: Поповић, Гобељић, Стојковић, Дегенек, Родић, Јованчић, Крстичић, Бен, Ебесилио, Симић и Павков.

Напредак: Никола Петровић, Боранијашевић, Вешковац, Маринковић, Немања Петровић, Баха, Костић, НДиаје, Вулић, Вукановић и Аливодић.

Црвена звезда намерава да дође и до 18. победе у домаћем шампионату и настави досадашњу серију добрих резултата.

На другој страни петопласирани Напредак је често знао да заустави Звезду, чак и у Београду, а последњи пораз првака Србије у домаћем шампионату био је управо од Крушевљана у октобру прошле године (1:0).

У последњем дуелу играном 26. септембра на стадиону Крушевљана слацили су црвено-бели.

Црвена звезда је прва на табели са 53 бода, а екипа Напретка је тренутно на петом месту са 33 бода и овај меч дочекује са осам победа, девет ремија и само два пораза.

Извор: rts.rs