Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Србија против Бразила за повратак на прави колосек

14.01.2019. 14.31
52 0

Рукометаши Србије играју против Бразила меч трећег кола Групе А на Светском првенству које се игра у Немачкој и Данској. Директан пренос меча је на нашем Другом програму и РТС Планети, а ток меча пратите на нашем порталу.

Пред репрезентативцима Србије је велики изазов, сусрет од кога зависи пласман у наредну фазу такмичења. Остаје да се види да ли наши рукометаши имају снаге да се издигну после убедљивог пораза од Француске и савладају Бразилце.

У првој утакмици на првенству подмлађени тим селектора Ненада Перуничића одиграо је нерешено с Русијом 30:30 (16:16), несрећно испустивши победу у самом финишу сусерета, док је у другом колу убедљиво поражен од браниоца светске титуле Француске 32:21 (15:12).

Директан пренос је на Другом програму РТС-а, стрим на РТС Планети, а кретање резултата можете пратити на нашем порталу.

Извор: rts.rs