Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Remi Partizana, prvenac Leonardovog brata

16.07.2017. 06.27
2 0

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešen meè protiv Teleoptika u prijateljskoj utakmici – 4:4 (1:3).

Partizan: Stevanoviæ Nemanja (od 46. Jovièiæ), Radin, Markoviæ, Miletiæ, Šehoviæ, Jevtoviæ, Marjanoviæ, Ðurièkoviæ, Pantiæ, Alan Da Silva Souza, Jovanoviæ.

Teleoptik: Popoviæ, Cucin, Èubrilo (od 18’ Islamoviæ), F. Èermelj, Vranjanin, Begoviæ, Ðuriæ, Ðilas, Vlahoviæ, Nišiæ, Birmanèeviæ. Igrali su od 46’: Trniæ, Vlalukin (izašao zbog povrede u 57’), Islamoviæ, Šiškov, Krstiæ, Iliæ, Vujaniæ, L. Èermelj, Jovanoviæ, Ðilas i Vlahoviæ.

Trener crno-belih Miroslav Ðukiæ dao je šansu igraèima koji nisu igrali protiv Buduænosti.

Crno-beli su poveli golom Ðorða Jovanoviæa u petom minutu, da bi Dušan vlahoviæ izjednaèio u 14, a šest minuta kasnije Ðilas je preokrenuo rezultat za voðstvo “optièara”.

U 32. minutu Ðuriæ je poveæao prednost domaæih i to je bio konaèan rezultat u prvom poluvremenu, da bi u nastavku meèa na scenu nastupi mladi Ðorðe Jovanoviæ.

Golovima u 50. i 67. minutu iz penala, mladi centarfor donosi izjednaèenje Partizanu, a tri minuta kasnije Alan Da Silva Souza, Leonardov brat, doveo je crno-bele u voðstvo.

Извор: b92.net