Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Фото, видео

14:08 Ðokoviæ ubedljivo do treæeg kola RG

12

20:41 Poslednji ples 'Princa' Rima – Franèesko Toti!

14

08:24 KONAČNO Svima je jasno: Večiti, vreme je za fudbal!

10

09:55 Moæni "Delfini" u èetvrtfinalu Svetskog prvenstva!

20:36 Partizan sačuvao beogradsku zalihu, sledi Olimpijakos

1

20:38 Kljajiæ poslao Partizan u Pirej, ovacije za Iliæa

1

13:03 Suma žonglira, Suma deli autograme, Suma raspaljuje Grobare (VIDEO)

1

14:15 Ponos, bes, pa inat! Vardarova senzacija 180 kilometara od Skoplja (VIDEO)

1 1

Спорт

Све категорије Вести

• Druliæ na sudu naplaæuje od Zvezde milion evra

24.07.2017. 12.11

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Goran Druliæ potražuje putem suda milion evra u vezi sa transferom u Saragosu, potvrðeno je za B92.net. Zvezda æe milion evra morati da plati do novembra, kako je naloženo prvostepenim rešenjem, a od žalbe po svemu sudeæi neæe biti koristi. Suma od milion evra se zaraèunava sa kamatama i penalima, a srpski vicešampion

• Milojević: Ovo je bilo najvažnije, tek sada kreću pripreme za Spartu

23.07.2017. 19.20 1 1

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević može da bude zadovoljan pobedom svog tima na otvaranju sezone u Superligi protiv niškog Radničkog na stadionu Rajko Mitić (3:0). Pogotke za crveno-bele su postigli Aleksandar Pešić i Slavoljub Srnić (dva), a igra koju je prikazao srpski šampion daje razloga pristalicama domaćeg tima za optimizam pred naredni meč. Strateg

• Uživo: Zvezda vodi na poluvremenu

23.07.2017. 17.54

Crvena zvezda i Radnièki iz Niša igraju poslednji meè prvog kola nove sezone u srpskoj Superligi. Crvena zvezda – Radnièki 1:0. Crveno-beli pred svojim navijaèima doèekuju Radnièki na stadionu "Rajko Mitiæ" i poèinju trku sa veèitim rivalom Partizanom koji je u prvom kolu deklasirao Maèvu sa 6:1. Osim Partizana, trijumfe su na startu šampionata upisali

• STREPNJA I NADA Da li će Nejmar stvarno preći u PSŽ za 222 miliona?

23.07.2017. 16.19

Brazilac je minule noći po srednjeevropskom vremenu sam pobedio Juventus (2:1) u Nju Džerziju, u okviru Međunarodnog kupa šampiona, ali tim majstorijama izgleda nije stavio tačku na priče o odlasku iz Barselone. Skaj prenosi da su šanse da Nejmar napusti Barsu i dalje velike, oko 90 odsto. Brazilski as je, navodno, razočaran jer se nalazi u senci prve zvezde

• Lacijali već vređaju: Kolarov je crv (FOTO)

22.07.2017. 21.19 1 1

Aleksandar Kolarov na korak je od prelaska iz Mančester Sitija u Romu, a navijači bivšeg kluba i gradskog rivala, Lacija, jasno su mu poručili šta misle o tom transferu. Fudbaleri Nebesko-plavih igrali su u subotu prijateljsku utakmicu protiv SPAL-a, a najvatrenij navijači Lacija razvili su transparent na kojem je pisalo: „Kolarov crv“. Naime, Kolarov

• Vujošević ušao na teren, svađao se sa sudijama i oterao igrača u svlačionicu /VIDEO/

22.07.2017. 21.00

Kad izgubi živce, teško onome ko mu se nađe na putu... Kao da su Vujoševića više od prvog poraza na klupi BiH posle četiri pobede iznervirale sudije i njegov košarkaš Gegić. Iskusni stručnjak dobro je poznat po neobuzdanom temperamentu koji je još jednom došao do izražaja. Kada su sudije svirale prekšraj Zahiragića u napadu tokom poslednje četvrtine

• "Samo èudo može da zadrži Nejmara u Barseloni"

22.07.2017. 20.53

Šanse da napadaè Barselone Nejmar da Silva ovog leta napusti klub su 90 odsto, preneo je 'Sky Sports'. Kako se navodi, Nejmar je iznerviran pošto se nalazi u drugom planu u odnosu na najveæu zvezdu i kapitena Lionela Mesija. "Samo èudo može da ga zadrži u klubu, on je zaista odluèio da ode", naveo je izvor blizak dvadesetpetogodišnjem Brazilcu. "On u 25. godini

• Bes Duška Vujoševića (VIDEO)

22.07.2017. 20.36 1 1

Selektor reprezentacije BiH Duško Vujošević tokom duela sa Makedonijom poslao je Amara Gegića u svlačionicu nezadovoljan gestikulacijom košarkaša Bajerna. Istovremeno, trofejni stručnjak ponovo je ušao u klinč sa sudijama. Početkom treće četvrtine Gegić je nesmotreno napravio faul, a prilikom odlaska na klupu razmenio je par reči, što se Vujoševiću nije svidelo

• Zemunci se vratili bodom, goleada u Kruševcu

22.07.2017. 20.17

Ako se izuzme utakmica Partizana i Maève u kojoj je dato sedam golova na preostalih pet meèeva Superlige postignuto je ukupno deset pogodaka. Povratnici u Superligu, Zemunci su remizirali sa ekipom Mladosti iz Luèana. Mladost je prošle godine završila u gornjem delu tabele i igrala u plejofu. Zemun je vodio od sedmog minuta meèa, ali su Luèanci uspeli

• Suma nema snage ni za 20 minuta protiv Olimpijakosa! Leo? Da vidimo da li nas želi..

22.07.2017. 19.49

Partizanov strateg Miroslav Đukić zadovoljan je igrom ekipe, ali videlo se to u razgovoru s novinarima, i prilično zabrinut povodom statusa jednog od najboljih igrača crno-belih - Brazilca Leonarda. Kada je u pitanju najskuplje plaćeni igrač u istoriji Partizana - Sejduba Suma, koji je večeras igrao završnih pola sata, Đukić je poručio da Gvinejac neće biti starter