Preuzmi vesti o najaktuelnijim temama iz minuta u minut sa NewsHub-om. Instaliraj odmah.

Спорт

Све категорије Вести

• Лазар Арсић потписао за Војводину

10.02.2018. 08.02 31

Фудбалски клуб Војводина ангажовао је још једно појачање. Уговор са "старом дамом" у трајању до јуна 2019. године потписао је Лазар Арсић, офанзивни везиста који у редове Воше стиже из екипе Радничког из Ниша. Арсић је рођен 24. септембра 1991. године у Београду, а играчку каријеру почео је у Обилићу. Потом је наступао још за Вашаш, Ломбард Папа (Мађарска)

• Отворено првенство Војводине у млађим категоријама

13.01.2018. 16.52 61

У кругу такмичара који су резултатима обележили првенство јесте нада румске атлетике Дуња Шулава. Уз златну медаљу у скоку у даљ, победила је и у спринту пионирки на 60 метара, док је у очекиваном дуелу јуниорки на истој деоници, Сомборка Сандра Крајина резултатом 8,18 за 4 стотинке била бржа од Тање Травар из Руме. Истовремено, ван конкуренције, једино

• NBA: Одлични Јокић и Марјановић (ВИДЕО)

04.01.2018. 10.41 60

Јокић је у Пепси центру дао 14 поена (два промашаја из игре), уз девет скокова и осам асистенција за 36 минута. Одличан је био његов саиграч Гери Хери са 36 погодака, Вил Чендлер додао је 17, колико и код гостију Девон Букер. Сјајно вече имао је и Бобан Марјановић јер је као стартер убацио 15 поена у поразу Детроита од Мајамија 111:104 и то за само 22 минута

• Јокић близу дабл-дабла, Теодосић осам поена (ВИДЕО)

19.12.2017. 10.57 69

Меч је одлучен у неизвесној завршници поенима са пенала Расела Вестбрука који је на крају завршио са 38 погодака, што му је лични рекорд ове сезоне. Синоћ је играо Милош Теодосић и у поразу Лос Анђелес Клиперса од Сан Антонија 109:91 дао осам поена, уз пет асистенција. Спарсе су до тријумфа водили Ламаркус Олдриџ са 19 и Тони Паркер са 16 поена, док су код Клиперса

• Бутрагењо: ПСЖ је снажан на сваком делу терена (ВИДЕО)

11.12.2017. 20.43 19

"Играли смо против њих пре две године. Од тада они су појачавали тим сваког лета. Купили су сјајне играче и веома су јаки на сваком делу терена. Веома су снажни у одбрани, веома су талентовани у средини терена, а у офанзиви имају играче који могу сами да донесу победу. Тако да морамо бити у најбољој форми да би се квалификовали у наредну рунду, али у исто време

• Победе Мачве, Радника и Радничког

09.12.2017. 05.00 34

Рад је код куће поражен од Мачве 0:2 и тако пао на последње место на табели. Резултати: Рад - Мачва 0:2, Раднички - Чукарички 1:0 (Павков 88 пенал), Војводина - Јавор 0:3 (Митошевић 32, Амановић 53, Крнић ), Земун - Радник 0:1. Јуче: Вождовац - Спартак 2:3 (Филиповић 79, Ћирковић 85 - Савковић 26, 82, Ивановић 51 пенал). Данас: Младост - Бачка (15 сати)

• Цветковић саопштио шири списак за ЕП, Вујић позван

05.12.2017. 14.55 44

Голмани: Дејан Милосављев (Партизан), Страхиња Милић (Вардар), Владимир Цупара (Адемар Леон), Тибор Иванишевић (Хандболд). Крила: Вукашин Воркапић (Металопластика), Дарко Ђукић (Кијелце), Богдан Радивојевић (Рајн Некар Левен), Добривоје Марковић (Загреб), Немања Илић (Тулуз), Вања Илић (Металург). Бекови: Жарко Шешум (Гепинген), Стефан Вујић (Стеауа)

• Кежман: Одбио сам Муслинове понуде за „сарадњу”

02.11.2017. 09.44 32

„Муслин каже да је смењен због непозивања у репрезентацију Сергеја Милинковић- Савића, али уколико је јавност информисана добро он је споразумно раскинуо уговор са савезом, тврди Кежман Некадашњи фудбалски репрезентативац Матеја Кежман, који је у последње време у жижи јавности као менаџер Сергеја Милинковића-Савића, упутио је отворено писмо јавности

• Локомотива прегазила Билбао, Алба боља од Ритаса

01.11.2017. 22.11 31

Кошаркаши Локомотиве савладали су у Кубану Билбао са 102:86 у мечу четвртог кола Партизанове Ц групе Еврокупа. Пулени Саше Обрадовића сад имају скор 4-0, док Шпанци имају једну победу и три пораза. У победничком тиму Лејси је био најефикаснији са 20 поена, 16 је убацио Брокоф, по 12 су дали Гегланд и Квале, док је Елгар постигао 10. Код Билбаа најбољи

• IZ MINUTA U MINUT Totenhem uništio Real, prštalo u Italiji

01.11.2017. 21.12 31

(Isinje 21, Žorginjo 62p - Otamendi 34, Stouns 48, Aguero 69, Sterling 90+2) 69' - GOOOOLLLL - Nije dugo bilo nerešeno u Italiji. Siti ponovo vodi protiv Napolija, strelac je Aguero - 2:3. 67' - GOOOOOOLLLL - Šahtjor ide ka pobedi, Marlos je postigao svoj drugi gol - 3:1! 65' - GOOOOOLLL - Real je na kolenima! Totenhem vodi sa 3:0 a strelac je Eriksen